درباره ما

آغاز آیمدفولدر

آیمدفولدر از سال 1995 میلادی فعالیت خود را با پروژه الکترونیکی کردن پرونده پزشکی مادران باردار (Pregnancy Passport) به صورت مشترک با دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی توسط تیم منتخبی از جوانان نخبه متخصص در سه رشته علوم پزشکی، مهندسی زیست-پزشکی (Bio-Medical Engineering) و آی تی (Information Technology) آغاز نمود.
سپس با انجام پروژه‌های متعدد در راستای ایجاد پرونده پزشکی الکترونیکی به صورت تخصصی در حوزه های پایش کودکان، اطفال، دندانپزشکی، بیماریها و سرطانهای زنان و همچنین غدد و متابولیسم فعالیت خود را توسعه داد.
در گام بعد، آیمدفولدر با تکمیل تیم فنی و مشاوره‌ای خود، خدمات متنوع دیگر از جمله ویزیت و مشاوره آنلاین، تشکیل کلینیک مجازی، رزرو نوبت و خدمات بالینی وده‌ها امکان دیگر را در سامانه خود برنامه‌ریزی و پیاده‌سازی نموده است.
گروه تخصصی آیمدفولدر تلاش دارد، با به‌روزرسانی مداوم سامانه خود بر اساس نظرات تخصصی و بازخوردهای کاربران شخصی و اجرایی، سطح کیفی و کمی خدمات خود را به صورت پیوسته ارتقاء دهد.
اکنون پس از سالها تجربه و فعالیت، آیمدفولدر به یکی از پیشگامان دانش تله مدیسین (Tele Medicine) در کشور تبدیل شده است و به سوی افق‌های بلند جهانی شدن در این حوزه گام برمیدارد.

همــــکاری با ما

ویژگی های سامانه آیمدفولدر

مناسب برای استفاده در انواع گوشی

پشتیبانی از تمامی مرورگرها

امنیت در نگهداری اطلاعات

حامی محیط زیست

جدیدترین متدهای برنامه نویسی

رابط کاربری ساده و زیبا