همکاری با ما

۰۲۱-۲۸۴۲۲۵۲۶

تاسیس کلینیک مجازی

مدیران و صاحبان مراکز پزشکی، پیراپزشکی و مشاوره‌ای و همچنین پزشکان یا اشخاص حقیقی میتوانند با تشکیل کلینیک مجازی (Virtual Clinic)خود در سامانه آیمدفولدر خدمات متنوع و نامحدود موردنظرشان را بدون هیچ نوع هزینه‌ اضافی (فضای فیزیکی، تجهیزات، پرسنل و ...) در اختیار مراجعین خود قرار دهند. علاوه بر این مدیر کلینیک مجازی می‌تواند با تعریف بخشهای مختلف و تعیین مدیران و مسئولین هر بخش به راحتی خدمات کلینیک خود را به شکل دلخواه و نامحدود توسعه دهد.
به منظور آگاهی از طرح‌های موجود جهت تاسیس کلینیک مجازی یا تمدید و ارتقاء طرح فعلی خود و بررسی تعرفه‌های مربوطه اینجا کلیک کنید.
جهت ارسال درخواست و یا دریافت اطلاعات بیشتر، لطفا فرم زیر را کامل کرده و ارسال نمایید یا ازطریق ایمیل vc@imedfolder.com یا شماره تلفن ۲۸۴۲۲۵۲۶-۰۲۱ داخلی ۳ با ما در تماس باشد.

دیجیتال مارکتینگ پزشکی

گروه تخصصی آیمدفولدر علاوه بر ایجاد زیرساخت سامانه خدمات الکترونیک پزشکی، با تشکیل تیم حرفه‌ای بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing) ، به انواع کلینیک‌های پزشکی اعم از مراکز تشخیصی یا درمانی، مراکز روانشناسی و پزشکان محترم در معرفی خود و جذب مخاطب بیشتر کمک مینماید. در این راستا آیمدفولدر با بهره‌گیری از انواع تخصص‌های لازم از جمله SEO (Search Engine Optimization)، تولید محتوای گرافیکی، عکاسی و تصویربرداری، برنامه ریزی و تعیین استراتژی بازاریابی در کنار تیم با تجربه پزشکی و آی تی خود بستری مناسب و کاملا حرفه‌ای در حوزه دیجیتال مارکتیگ پزشکی آماده کرده است.
به منظور آگاهی از طرح‌های موجود و بررسی تعرفه‌های مربوطه اینجا کلیک کنید.
جهت ارسال درخواست و یا دریافت اطلاعات بیشتر، لطفا فرم زیر را کامل کرده و ارسال نمایید یا ازطریق ایمیل dm@imedfolder.com یا شماره تلفن ۲۸۴۲۲۵۲۶-۰۲۱ داخلی ۴ با ما در تماس باشد.

استخدام در آیمدفولدر

گروه آیمدفولدر جهت تکمیل کادر فنی و پرسنلی خود از تمام علاقه‌مندان در حوزه‌های آی تی، مارکتینگ، پزشکی و پیراپزشکی دعوت به همکاری مینماید. متقاضیان می توانند از طریق آدرس ایمیل hr@imedfolder.com و یا شماره تلفن ۲۸۴۲۲۵۲۶-۰۲۱ داخلی ۵ یا تکمیل فرم زیر، نسبت به ارسال درخواست و رزومه خود اقدام نمایند.